Güvenlik

Türkiye’nin kendine özgü tek alışveriş sitesi olan Sadecenette üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için birçok güvenlik önlemleri uygulamaktadır. sadecenette.com’da kredi kartı, banka kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Bilgilerinizin gerçekten sadecenette.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

sadecenette.com 1733598604600001 mersis numarası ile BTK'nın yasal, güvenilir ve kayıt altındaki eticaret siteleri listesine kayıtlıdır.

BTK'nın resmi internet sitesinden mersis numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Mersis numarası kamu kurumlarının tüzel kişiliklerle ilgili ihtiyacı olan bilginin tek noktadan sunulması, sisteme dahil kişiliklere ait bilginin vergi numarası ile bir sistemde birleştirilmesi sağlayan sistemde tutulan şirket bilgileri uluslararası standartlara uyumlu hale getirilmesi, vergi kaçakçılığının önlenmesi ve sahte işlemler ile maduriyet doğuracak fiili durumların önüne geçilmesi amacıyla şirket veya şahısları tüm hesap bilgilerinin, ticari faliyetlerinin ( eticaret) kayıt altına alınarak özellikle mesafeli satışların güvenilir hale getirilmesi amacıyla BTK tarafından verilen numaradır. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4