Hakkımızda

Sadece Nette

Aradığım Herşey Sadece Nette.

E-ticaret sektörüne 2011 yılında giriş yapan ve her zaman, kullanıcı ve müşteri odaklı satış politikasından asla ödün vermeyen sadecenette.com ihtiyacınız olan herşeyi bulabileceğiniz benzersiz bir e-ticaret sitesidir.

Sadecenette.com, e-ticaret sektörünün amaçlarını asla unutmadan, varoluş çizgisinden ödün vermeyerek ilerliyor. E-ticaret sektörü zamansızlığa büyük bir umut ile doğmak için filizlenmişti ve zamanla kullanıcılara zaman anlamında çok büyük bir kolaylık sağlarken, kullanıcının vaktini çalan ürünleri bünyesinde bulunduran e-ticaret siteleri kullanıcıda zaman kaybına neden olmaya başladı.

Sadecenette.com kullanıcı ve müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda ürün barındırarak, zaman kaybını engelliyor; hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmayı mümkün hale getiriyor. 

Her daim mutlu olacağınız, mutlu edeceğiniz güzel günler geçirmeniz için biz buradayız.

sadecenette.com 1733598604600001 mersis numarası ile BTK'nın yasal, güvenilir ve kayıt altındaki eticaret siteleri listesine kayıtlıdır.

BTK'nın resmi internet sitesinden mersis numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Mersis numarası kamu kurumlarının tüzel kişiliklerle ilgili ihtiyacı olan bilginin tek noktadan sunulması, sisteme dahil kişiliklere ait bilginin vergi numarası ile bir sistemde birleştirilmesi sağlayan sistemde tutulan şirket bilgileri uluslararası standartlara uyumlu hale getirilmesi, vergi kaçakçılığının önlenmesi ve sahte işlemler ile maduriyet doğuracak fiili durumların önüne geçilmesi amacıyla şirket veya şahısları tüm hesap bilgilerinin, ticari faliyetlerinin ( eticaret) kayıt altına alınarak özellikle mesafeli satışların güvenilir hale getirilmesi amacıyla BTK tarafından verilen numaradır. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4