İade ve Değişim

İade ve Değişim

 • İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 7 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de  iade ile birlikte gönderilmelidir.
 • Kişiye özel yada hediye paketi olarak oluşturulan siparişlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.
 • İade işlemi için sevk irsaliyesinin arka yüzündeki formun doldurulmuş olması gerekmektedir. (Fatura tüzel kişiler adına düzenlenmiş ise iade faturasının kesilmiş olması gerekmektedir.)
 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Sağlık ürünlerinin iadesi ve değişimi tekrar satılabilirlik özelligini kaybettiğinden yapılmamaktadır. Sağık ürünleri ağız ile temas halinde olan tür ürünleri kapsamaktadır.

  İade İşleminin Gerçekleşebilmesi İçin Satın Alınan Ürünün Orjinal Kutusunda Herhangi Bir Deformasyon, Yırtık, Ezik Gibi Durumların Olmaması Gerekmektedir. Satın Alınan Ürünün Bizlere Eksiksiz ve Sağlam Bir Şekilde Ulaşması Gerekir. İade Kargonuz İade İşlemi İçin Kargoya Verdikten Bizlere Ulaşması Sırasındaki Oluşacak Her Türlü Olumsuz Durumdan Alıcı Sorumludur. Ürünün Faturası da İade Edilecek Ürün İle Birlikte Gönderilmesi Gerekmektedir. Faturasıyla Birlikte Gönderilmeyen Ürünlerde Kesinlikle İade ve Değişim Yapılmayacaktır. 

  Aldığınız ürün hasarlı ya da ambalajı deforme ise bunun için Kargo Hasar Tespit Tutanağı ya da ürününüzün Yetkili Servis tarafından kurulumu sırasında düzenlenecek Yetkili Servis Hasar Raporu? gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız hasar bildirimi kabul edilmeyecektir.

  Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.

  Kargo durum tespit tutanağı iade işleminiz için yeterli olmayacaktır. Hasarlı veya eksik ürün teslimatlarından doğabilecek mağduriyetleri en aza indirebilmek adına durum tespit tutanağı degil hasar tespit tutanağı tutturmalısınız. Bu tutulan tutanağın kargo yetkilisi tarafından sisteme teslimat saatinde işlenmesi gerekmetedir. 

  Hasar tespit tutanağı ile ürünün teslim saati birbiri ile aynı olmalıdır. Ürün tesliminden sonra tutulacak hasar tespit tutanağı kabul edilmeyecektir.

  Yukarıda Belirtilen Hususlardan Bir veya Bir Kaçının Eksik veya Yanlış Olması Durumunda Satın Almış Olduğunuz Ürünler İade ve Değişimi Kapsamına Girmediğinden İşlem Yapılmayacaktır.

  Faturasız İade ve Değişim Yapılmadığından Ürünlerinizi Kargo Yetkilisinden Teslim Alırken Faturası Üzerinde Olmasına Dikkat Ediniz. Taşımadan Kaynaklanan Herhangi Bir Kayıp Gibi Durumlarda Kargoyu Teslim Almayınız ve Kargo Yetkilisine İade Ediniz. Kaybolan veya Yırtılan Faturalardan Firmamız Sorumlu Tutulamaz. Fatura Olmadan İşlem Kesinlikle Yapılmayacaktır.

   

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4